Rowenta Forever Sharp Ultimate Expert TN6200

Hybridní strojek Rowenta TN6200F4 zastřihuje, tvaruje a holí. Zvládne jakýkoli styl, od hladkého oholení po řadu dalších stylů úpravy vousů. Obsahuje i nástavec na tělo...
1 799 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Home & Cook

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 87 154 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Objevte jedinečný pánský zastřihovač vousů! Rowenta z řady Forever Sharp Ultimate Xpert vám pomůže dosáhnout dokonalého stylu a naprosté kontroly nad vaším vzhledem, od hladkého oholení po středně dlouhé vousy. 100% nerezové čepele s titanovým povrchem nemusíte nikdy vyměňovat, pro dlouhotrvající ostrost a dokonalé zastřižení jedním tahem – i u hustých vousů. Tento zastřihovač na úpravu vousů je vybaven technologicky vyspělými funkcemi, na které se můžete za každých okolností spolehnout. Navíc je vybaven i nástavcem na tělo, který vaši pokožku nepodráždí, protože neholí tak hladce jako klasický holicí strojek.

Maximální kontrola nad úpravou vousů

Jedinečný kompletní stylingový nástroj pro kompletní úpravu vousů! Tento technologicky vyspělý, víceúčelový a profesionální nástroj zvládne jakýkoli styl, od hladkého oholení po řadu dalších stylů úpravy vousů.

Holicí systém
planžetové
0.26 kg
Mokré holení

• , zakoupeno v Eberry.cz

První holící strojek v životě, který mi netahá za vousy a nesvědí mne a nečervená kůže po oholení, všechny tři nástavce - na vlasy super, zastřihávač perfektní a planžeta na jemné doholení jsou naprosto super. Dřív jsem měl s mou problematickou pletí problém, nyní se na holení těším. Vřele doporučuji každému, navíc baterie je naprostý držák, při denním holení mi vydrží téměř 14dní na jedno nabití...naprostá špička. Jsem naprosto šťastný, že jsem dal na kladné recenze tohoto holícího strojku a moc děkuji.

• , zakoupeno v Electro World

Produkt splňuje očekávání, snadná manipulace a jednoduchá výměna hlavic a cestovní balení je již v základu. Muž je spokojený.

• Opravdu holí
    • Lepší než On Blide
    • 120 min. na jedno nabití

Holicí systém
planžetové
0.26 kg
Mokré holení

Zastřihovač vousů 3 v 1

Všestranný zastřihovač dokáže zastřihovat, tvarovat i holit pro dokonalou úpravu vousů podle vašeho přání. Dodává se se sedmi hřebenovými nástavci a třemi speciálními nástavci na vousy a je tedy vhodný pro všechny typy vousů – i ty hustší.

Zastřihovač vousů 3 v 1

Dlouhotrvající výkon

Zvláště silný motor zajišťuje dokonalé a snadné zastřižení jedním tahem. Vysoce kvalitní nerezové čepele s titanovým povrchem jsou zárukou dlouhotrvající ostrosti. Titanový povrch chrání původní vysokou ostrost čepele, neboť je třikrát tvrdší než nerezová ocel.

Dlouhotrvající výkon

Tvarování s vysokou přesností

Holicí strojek pro přesné holení vousů zajišťuje dokonalé tvarování a detaily s přesností 0 mm, zvláště na tvářích a krku. Výsledkem je dokonalý vzhled.

Tvarování s vysokou přesností

Dokonalé oholení a zastřižení krátkých vousů

Břity Forever Sharp s titanovým povrchem není nutné nikdy vyměňovat. Použijte pět hřebenových nástavců (1-2-3-5-6 mm) pro zastřižení krátkých vousů nebo hladkou oboustrannou čepel pro holení téměř dohladka.

Dokonalé oholení a zastřižení krátkých vousů

Snadné zastřižení středně dlouhých vousů

Doplňková 32mm čepel s titanovým povrchem, určená na vousy, zajišťuje dlouhodobou účinnost při minimální délce střihu 0,5 mm a dva nastavitelné hřebenové nástavce s přesností nastavení na 1 mm od 8 do 17 mm.

Snadné zastřižení středně dlouhých vousů

Hladký průběh holení

Doplněk pro pohodlné holení chrání pokožku a usnadňuje holení vousů i těla* díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu, který zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky.

* Není určeno pro citlivou oblast třísel a podpaží.

Hladký průběh holení

Dlouhá provozní výdrž

Lithium-iontová baterie nabízí až 120 minut provozu*, což znamená 2 měsíce** zastřihování bez starostí a nutnosti dobití. Kompletní dobití trvá pouhých 90 minut, zatímco 4minutové rychlonabíjení postačí pro kompletní jedno zastřižení.

* Výdrž baterie je testována jen u čepele „Forever Sharp“.

** Při 5minutovém holení třikrát týdně.

Dlouhá provozní výdrž

Snadná kontrola stavu baterie

Užijte si bezpečný a spolehlivý průběh zastřihávání. Digitální indikátor nabití baterie zobrazuje stav baterie od 0 do 100 %, takže budete vždy vědět, kolik procent vám zbývá a nebudete tak nepříjemně překvapeni v průběhu zastřihování!

Snadná kontrola stavu baterie

Čepele navržené s životností po dobu 15 let

Ve společnosti Rowenta věří, že na každém stylu záleží, a věnují zvláštní pozornost designu produktů. Proto jsou čepele vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování.

*Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020.

Čepele navržené s životností po dobu 15 let

100% vodotěsný

Technologie zastřihování Wet & Dry pro možnost použití ve sprše. Odnímatelné čepele zajistí snadnější čištění a lepší hygienu.

100% vodotěsný

Naprosto komfortní použití

Moderní, ergonomický a kompaktní design skvěle padne do ruky a možnost dobíjení přes tradiční zástrčku nebo USB vám umožní dobíjet zastřihovač kdekoli.

Naprosto komfortní použití

Snadné skladování a přenášení

Vysoce kvalitní protinárazové cestovní pouzdro pro bezpečné uložení zastřihovače s příslušenstvím, ve kterém má všechno své místo.

Snadné skladování a přenášení

Opravitelný výrobek - 10 let

• Určeno pro snadnou opravu.
  • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let a více.
  • 6 500 servisních středisek na celém světě.
Opravitelný výrobek - 10 let

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 158 recenzíDalší informace

Typ zastřihovače: tělový zastřihovač; zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů: titan
Použití a údržba: voděodolný
Počet nástavců v balení: 11
Zdroj energie: aku (Li-ion)
Doba provozu (min): 120
Doba nabíjení (hod.): 1.5
Cestovní pouzdro: ANO

Dokumenty

• nemusí se měnit břity
    • krátká doba nabíjení a dlouhá výdrž
    • příslušenství v balení
    • snad jen to velké cestovní pouzdro

Rowentu Forever Sharp jsem měl již dříve, levnější model a vydržel roky.
    Proto jsem nyní pořídil model vyšší a očekával jsem minimálně stejnou kvalitu, jako u předchozího. A očekávání bylo naplněno.
    Strojek se rychle nabíjí, dlouho vydrží a holí tak, jak holit má. Tzn. ne zcela do hladka, ale tak, aby to bylo dostačující a zároveň šetrné k pokožce. Jako bonus spousta nástavců v ceně, všechny ani nevyužiji.
    Snad jen to cestovní pouzdro mohlo být nějak dělené, aby se dal případně vzít na cesty jen základní strojek bez ostatního příslušenství. Takto je zbytečně rozměrné. Ale zase, necestuji s ním každý den :-)

• univerzální použití
    • břit "na furt"
    • dostatečný počet nástavců
    • vodotěsný
    • dobře holí celé (opravdu celé) tělo bez podráždění
    • dlouhá výdrž na nabití
    • digitální ukazatel zůstatku energie baterie
    • kvalitní provedení a pocitově i kvalitní plasty
    • ukládací pouzdro i na cestování
    • cena je vyšší, ale vyplatila se mi

Sháněl jsem něco na úpravu vousů, hladké oholení tváře a oholení intimních partií. Tenhle umí navíc i vlasy. Všechny holící strojky, co jsem do teď měl uměly jen jedno z uvedeného a v intimních partiích zklamaly více, či méně všechny. Tady je nástavec na tělo, ale holil jsem se i bez něj a žádné přištípnuté kůžičky jako u jiných se nekonaly. Holí prakticky napoprvé bez nutnosti se vracet. Z tohoto pohledu jsem ze strojku nadšený.
    Tváře neoholí úplně dohladka jako žiletka, to asi neumí žádný elektrický strojek tohoto typu, ale po oholení jsou tváře takové, jako cca po žiletce v poledne. Celkem mi to i vyhovuje, kůže není zbytečně podrážděná. Když chcete oholit dohladka, je zde nástavec na principu holení jako má Braun. Ten jsem zatím nevyzkoušel. Vousy, ale i obočí se upravují s dodanými nástavci parádně a nástavce nevypadají jako ze špatných plastů, jak tady někteří píší. Myslím, že vydrží dlouho.
    Nabito je za chvilku a vydrží mi při mém způsobu holení cca měsíc.

• Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert vám pomůže dosáhnout dokonalého stylu a naprosté kontroly nad vaším vzhledem, od hladkého oholení po středně dlouhé vousy.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 158 recenzíDalší informace
  • Unboxing