Remington HC 5550

Samoostřící nože

• Čištění pod vodou
    • Neklouzavá příjemná rukojeť
    • Dlouhá doba nabíjení

Na základě zkušenosti jsme kupovali již druhý do rodiny - oproti Philipsu ve stejné cenové hladině se méně zanášel vlasy a snadněji se čistil.

• nízká cena
    • snadná údržba
    • dlouhá výdrž baterie
    • samoostřící čepele
    • předchozí kladná zkušenost s podobným typem

Ze zkušenosti s podobným typem zastřihovače, který vydržel 7 let mám s touto značkou dobré zkušenosti.
    Přístroj je snadný jak na používání, tak údržbu.
    Vhodný jak na vlasy, tak na vousy.
    Doporučuji.

Všechny vlastnosti

Motor Pro Power
Dvě nastavení rychlosti
Systém Quick Wash pro snadné mytí
USB nabíjení (USB kabel je součástí)
Systém na prostřihování vlasů
Čepele s titanovým povrchem
Samoostřící čepele
2 hřebeny s 15 uzamykatelným nastavením (1–42 mm)
1 kartáč na strniště (1.5 mm)
Neklouzavý povrch rukojeti
Síť / akumulátor
Až 40 minut v bezkabelovém provozu

Pro Power Motor

2x násobný prvotřídní výkon pro stříh všech typů vlasů včetně afro-karibského. Může být použit na mokro i na sucho. *Vs. předchozí Remington řada
USB dobíjení

Dobíjení nebylo nikdy tak jednoduché. S USB dobíjením můžete dobíjet kdekoliv a kdykoliv. Můžete použít USB kabel (součástí balení) k napájení z počítače nebo kabel k napájení z elektrické zásuvky. -

• Čištění pod vodou
    • Neklouzavá příjemná rukojeť
    • Dlouhá doba nabíjení

Ty stříhací čepele musíte naolejovat před každém provozu olejem nejlépe na šicí stroje nesmí být suché potom se nerozpálí nerozžhavý a vydrží déle i jejich ostrost životnost i když je to titan,je to v návodu na obsluhu,jediné co mi vadilo dlouhé nabíjení podle výrobce 14-16hod. vyřešil jsem to výkonnější nabíječkou se stejným koncem elektr. kabelu připojením ke strojku tzv. konektorem doba se zkrátila o polovinu třeba od mobilu nebo od něčeho jiného.

• nízká cena
    • snadná údržba
    • dlouhá výdrž baterie
    • samoostřící čepele
    • předchozí kladná zkušenost s podobným typem

Přístroj je snadný jak na používání, tak údržbu.
    Vhodný jak na vlasy, tak na vousy.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• protože ho používam a su snim spokojený

protože su stímto strojkem spokoijený

• Strojek je ve všech směrech dobrý, snad až na dlouho dobu nabíjení, ALE... viz Proti
    • Nástavce na stříhání jsou strašně chatrné, ať je používáte jakkoliv opatrně, tak se velmi brzy zlomí a reklamaci neuznají, musíte koupit nový nástavec za 200. Zrovna dnes jsem si koupil už čtvrtý nástavec !!! Je to asi záměr výrobce, ale tady to už přehnal.

Nekupujte. Strojek dobrý, ale zlomí se Vám brzy nástavec. A dokoupený nový je stejný šmejd.

• , zakoupeno v Electro World

• pouzitelnost na zastrhavani vousu,rychlost, sila, moznost nabijeni pres USB
    • dlouha doba nabijeni (14h), nelze pouzit pod vodou, je nutne cisteni po pouziti

Skvely produkt, oproti Remington zastrihavacumvousu je vyrazne lepsi, rychlejsi pri zastrihavani vousu ikdyz je primarne urcen na strihani vlasu!
    Rychlost,sila strojku je perfektni, netrha, netaha!
    Doporucuji! Pokud chcete vodeodolnost,kratsi nabijeni je potreba priplatit za vyssi model.

Zatím nejlepší strojek

• , zakoupeno v MALL.CZ

V pohodě

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Vousy bere velmi dobře.
    • Neschledala jsem.

Vypadá moc hezky . Bere vousy velmi dobře.

• design
    • značka
    • plastový hřeben se ucpává vlasy
    • nelze stříhat vousy - hřeben překáží pod nosem

Odešel mi východoněmecký profi stříhací strojek, který dřív měli v každém holičství, tak jsem hledal náhradu. Stříhám vousy i vlasy na 3 mm. Nejdřív jsem myslel, že ten Remington vyhodím z okna, ale plastový hřeben jsem odštípal těsně u nožové hlavy, zašmirgloval konce a už se to vzdáleně blíží mé staré dokonalé "mašince". Píšu to proto, že to možná někomu pomůže, kdo řeší podobný problém.
    Náhradní hřeben se dá i objednat, takže to není zcela nevratná úprava :-)