Philips 3000 MG3720/15

Zastřihovač 7 v 1 Tvář, vlasy a tělo 7 nástavců Samoostřící ocelové břity Doba provozu až 60 min Omyvatelné nástavce...
Garantovaný nákup z Eldum.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 760 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč1 368 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta6 734 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 643 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč99 % • 10 706 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 452 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 222 recenzíDalší informace

• Na žádnou jsem nepřišel

• KOUPIL JSEM NEKOMPLETNÍ PRODUKT
    • OBCHOD HRAJE MRTVÉHO BROUKA

Philips (značka)

Dobrý den, George, děkujeme za příspěvek.
    Doporučíme se s nastalými potížemi, které nás velmi mrzí, obrátit přímo na prodejce.
    Stejně tak doporučíme publikovat recenzi prodejce na stránkách pro to určených.
    Věříme, že se vám situaci s prodejcem podaří zdárně vyřešit.
    Přejeme pěkný den.

Barva
černá, stříbrné detaily
Samoostřící nože
LED displej

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• zbozi podle popisu ok

• Lehký strojek
    • Na domácí zastřihávání je super
    • Na žádnou jsem nepřišel

• KOUPIL JSEM NEKOMPLETNÍ PRODUKT
    • OBCHOD HRAJE MRTVÉHO BROUKA

Philips (značka)

Dobrý den, George, děkujeme za příspěvek.
    Stejně tak doporučíme publikovat recenzi prodejce na stránkách pro to určených.
    Věříme, že se vám situaci s prodejcem podaří zdárně vyřešit.
    Přejeme pěkný den.
    Tým Philips

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

manžel je spokojený, má jedinou výhradu - není vidět, jestli je baterka už nabitá, ale to je jediná nevýhoda

• , zakoupeno v Allegro.cz

Slušná kvalita. Sada funkcí odpovídá požadavkům za tuto cenu.

• , zakoupeno v planeo.cz

Holicí strojek Philips je kvalitní zboží. Doporučuji.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Přestože jsem byl doma, nákladní společnost nedoručila s odůvodněním, že nejsem doma. Zákaznický servis Lidlu řekl, že nemůže nic dělat a že mu vrátí cenu, až jim bude produkt vrácen. Produkt mi tedy nebyl zaslán. Byl to můj první a poslední nákup v Lidlu online.

Philips (značka)

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Vaše zkušenost nás mrzí, avšak zde je prostor pro sdílení zkušeností týkajících se samotného používání strojku, nikoliv pro zkušenosti s prodejcem. Byli bychom tak vděční, pokud byste svou recenzi samotného strojku upravil a ohledně potíží s dopravou adresoval zpětnou vazbu přímo prodejci.
    Děkujeme a přejeme Vám krásný den.

• , zakoupeno v Eldum.cz

• Kvalita výrobku.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Museli jsme ho vrátit. Při zapnutí kolísal výkon. V jednu chvíli se i zastavil.

Škoda měl jsem za to že tato značka je kvalitní. Už po druhé zklamala.

Philips (značka)

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Je nám velmi líto, že došlo k potížím s výrobkem. Vždy nás v takové situaci neváhejte kontaktovat v soukromé zprávě, kde se společně na situaci můžeme blíže podívat. Kontaktovat lze zákaznickou podporu skrze Messenger Philips ČR nebo WhatsApp: 00420 771 133 012 (textová komunikace). Věříme, že víckrát již k potížím nedojde.
    Děkujeme a přejeme pěkný den.

• Kvalitni