Rowenta TN3310

• dobra cena

dobry

• , zakoupeno v KASA.cz

• funguje jak má..
    • Max životnost při každodenním užívání 1.rok(ale to je asi normální)

Věe OK

Zdroj energie: akumulátorový
Počet baterií: 1
Doba provozu (min): 45
Doba nabíjení (hod.): 10

Provedení výrobku: černá barva, červená barva

WET & DRY systém pro možnost používání ve sprše
vysoce kvalitní nerezová čepel s povrchem z titania s dlouhou životností pro výjimečnou přesnost střihu
vhodné i pro hodně odolné vousy
nástavec pro stříhání vousů – 7 pozic (1,5 – 14 mm), bez nástavce: 1mm
snadná a přesná kontrola správné délky
plně omyvatelný: snadné čištění a maximální hygiena
velmi odolný motor

Hloubka (cm): 16.70
EAN: 3121040041666

Záruční doba: 24 měsíců

• Slušná cena
    • Vydržel dva a půl roku stříhání pouze vlasů ve sprše lehce navlhčených aby netrpěly nože
    • Netahal
    • Baterie drží i dnes :-)
    • Po dvou a půl letech stříhání vlasů bez nástavce se bohužel odchlípává plast co tlačí nože, zřejmě tupostí nožů.... Bohužel cena nahradního nožového nástavce je jako cena celého holícího strojku, tedy jsme velice zklamán... Stát 200kč, klidně jej koupím, ale aby strojek stál 500kč a nástavec bez pošty 480kč, to je bohužel špatný...koupím nástavec a klepne strojek že... :-/

Vydržel dlouhou dobu, používal jsem jej sám, snažil jsem se ho netrápit a tak vlasy jsem si ve sprše namáčel abych je měl měkčí,ale ne moc aby byly "gumové"

Nebýt cena hlavice tak vysoká, tak jej hodnotím na plno,ale kousek uberu :-)

Ale vezmu to z jiného pohledu...kdybych měl chodit k holiči, tak tam nechám mnohem víc, než když si tu hlavu vezmu do hola tímto strojkem :-) takže se to i tak vyplatilo :-)

• Voděodolný
    • Nástavec se ihned rozpadl. Po půl roce používání vypadává výkon holení - asi nějaký blbí kontakt.

Už bych si nekoupil

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dobra cena

dobry

• -
    • Po pár dnech vypadl plíšek - aretace nástavce, výška zástřihu nejde regulovat. Po reklamaci jsem dostal jiný přístroj u kterého se stalo to samé. Peníze odmítli vrátit.
    • Nedoporučuji!

Konstrukční vada. Nedoporučuji!

• , zakoupeno v KASA.cz

• funguje jak má..
    • Max životnost při každodenním užívání 1.rok(ale to je asi normální)

Věe OK

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• kvalita
    • pro někoho hlučný

výrobek splňoval můj požadavek: výborný poměr cena/kvalita, lehce se čistí a pro běžné uživatele je tou správnou volbou .. jsem s ním nadmíru spokojen

• funkčnost
    • omývání vodou
    • široký výběr střihu
    • akumulátor
    • chatrný nástavec
    • mazání

Strojek jsem si pořídil k zastřihování svých jemných vousů, jelikož nesnáším úplné oholení. Dříve jsem měl takový ten laciný tužkový, který byl úplně nepoužitelný, a proto jsem z toho zastřihovače nadšený. Zastřihuji max. jednou týdně a moje vousy nejsou žádná překážka, a tak s nimi nemá strojek sebemenší problém. Přečetl jsem si tu již dříve, že nástavec je chatrný, tudíž se k němu chovám velice něžně a zatím je bez problému, nicméně chatrný opravdu je. Také to mazání je trochu nepříjemné, ale je to detail. Nic složitého spíš je to jenom taková ta drobnost, na kterou se rádi vykašlete. a pak máte obavy jestli se něco nepokazí. Oleje dostanete dost, lahvičkou břity projedete a je hotovo.

\_(ツ)_/¯

• , zakoupeno v EVA.cz

• Kvalitní výrobek, pěkný design.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• syn dostal zastřihovač k vánocům a je velmi spokojený
    • nestěžoval si na nějaké chyby výrobku

syn chtěl zastřihovač vousů a tento výrobek se mi zdál skvělý tím, že má dobíjecí stojan a holit se může i při koupání ve vodě, není drahý a splní to, k čemu je vyroben