Philips QC5115/15

TOP 6 v kategorii Zastřihovače vlasů a vousů

Philips QC5115/15

Produkt roku 2017 - Top v kategorii
Ostříhejte celou rodinu s nejtišším zastřihovačem vlasů pro dospělé a děti. Je vybaven bezúdržbovými nerezovými ocelovými břity a poskytuje 11 nastavení délky střihu...
Garantovaný nákup z Eldum.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 19 683 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 4 630 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč93 % • 3 703 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč94 % • 2 052 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 454 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 358 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 10 526 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 563 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč98 % • 1 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 5 677 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 3 428 recenzíDalší informace

Pomocí hřebenu můžete nastavit délku zastřihování od 4 do 21 milimetrů. Mezi jednotlivými délkami jsou přesně 2 milimetry. Zastřihovač můžete použít i bez hřebenu a zastřihovat na 0,5 milimetrů. Díky velmi tichému motoru nebudete nikoho rušit. Jeho hřebeny a špičky lehce kloužou po pokožce a neškrábou. Samoostřící břity z nerezové oceli zůstávají neuvěřitelně dlouho ostré. Zastřihovač vlasů lehce očistíte od zbytků vlasů. Břity nemusíte mazat olejem, takže je údržba snadná a rychlá.

Nastavte si délku

Pomocí hřebenu můžete nastavit délku zastřihování od 4 do 21 mm. Mezi jednotlivými délkami jsou přesně 2mm kroky. Zastřihovač můžete použít i bez hřebenu a zastřihovat na pouhých 0,5 mm.

Typ zastřihovače
černá-bíla
Samoostřící nože
Systém napájení
síťové

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

Poměr cena výkon na jedničku a protože jsem měl strojky Philips, tak jsem ho opět pořídil.

• , zakoupeno v Andrea Shop

Stejný typ jsem měla 9 let a byla jsem s ním moc spokojená. Nyní nastal čas na nový. Strojek je lehoučkým,super do ruky a vyhovuje mi že je jen jeden posunovací nástavec. Navíc cena je velice příjemná. Za mě.

• , zakoupeno v Eldum.cz

stříhaní dopadlo dobře na rozdíl od předchozího strojku podivného puvodu,za ty peníze dobrý kup

Typ zastřihovače

Ocenění

Produkt roku 2017 - Top v kategorii
Produkt roku 2016 - Top v kategorii

Nic neuslyšíte

Zastřihovat můžete v klidu a potichu. Motor má plynulý chod a vysoký výkon se sníženou vibrací. Tišší zastřihovač nenajdete.
Nic neuslyšíte

Už žádná podrážděná pokožka

Zastřihovač byl navržen tak, aby jeho hřebeny a špičky lehce klouzaly po pokožce a neškrábaly. Budete si prostě užívat bezpečné a příjemné ostříhání.
Už žádná podrážděná pokožka

Prvotřídní výkon

Zastřihovač vám zaručí skvělý výkon s minimální údržbou. Samoostřicí břity z nerezové oceli zůstávají neuvěřitelně dlouho ostré.
Prvotřídní výkon

Stříhání bez námahy

S tímto lehkým přístrojem hladce ostříháte vlasy na každé hlavě. Ergonomický tvar usnadňuje kontrolu nad zastřihovačem a zajistí tak přirozený a příjemný pocit z ostříhání.
Stříhání bez námahy

Snadné čištění a údržba

Díky vyjímatelné hlavě zastřihovač jednoduše vyčistíte od zbytků vlasů. Použít k tomu můžete dodaný čistící kartáč. Břity nemusíte mazat olejem, takže je údržba snadná a rychlá.
Snadné čištění a údržba

Pouze použití s kabelem

Pro provoz strojku je určen napájecí kabel, který poskytuje nepřetržité napájení a poskytne tak potřebnou energii pro váš dokonalý sestřih.
Pouze použití s kabelem

Břity nepotřebují mazání

Břity v tomto holícím strojku jsou opravdu bezúdržbové. Strojek je určen pro suché čištění speciálním kartáčkem. Ocelové břity nepotřebují k provozu ani údržbě olej.
Břity nepotřebují mazání

Typ zastřihovače: zastřihovač vlasů
Materiál stříhacích nožů: ocel
Použití a údržba: neomyvatelný
Samoostřící nože: ANO
Počet nástavců v balení: 1
Zdroj energie: síťový 230V
Zastřihování bez nástavce: ANO

Provedení výrobku: černá barva, bílá barva

Registrace výrobků Philips k prodloužené záruce – 1 rok

vysoce přesné nastavení délkyv 10-ti krocích v rozmezí od 3 do 21 mm
přesnost (délka kroku): po 2 mm
stříhání bez nástavce na délku 0,8 mm
zaoblené břity a hřebeny zabraňují poškrábání pokožky
bezúdržbový provoz pro snadné používání
lehký a kompaktní design

Hloubka (cm): 7.00
EAN: 8710103515814

Záruční doba: 24 měsíců

Dokumenty

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• , zakoupeno v iPLUTO.cz

• Už jsem ho měla, vyhovoval mi, takže když se mi rozbil, koupila jsem stejný znovu.
    • nevím o ní
  • , zakoupeno v daShop

super

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Strojek jsem zakoupil již podruhé .Ten samý jsem koupil již před pěti lety a myslím, že by sloužil dosud, kdybych ho nepůjčil.
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

Strojek jsme zakoupili jako náhradu za již dosluhující přístroj. Jsme s ním velmi spokojeni. Dosluhující strojek máme snad již 10let, zakoupili jsme tedy po zkušenostech tentýž a doufám, že bude sloužit také tak dlouho.

Nemá chybu.)

• , zakoupeno v Eldum.cz

• Srážky dobře za malou cenu
  • , zakoupeno v Eldum.cz

lehky ,kvalitní strojek za málo peněz