Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Braun cruZer6 Precision

Produkt vám dodá:
Doprava od 95 Kč
2.2.2015
Dalších 40 nabídek od 329 Kč

Popis produktu:
Zastřihovač chloupků Braun Cruzer 6 bateriový... celá specifikace

449 Kč s DPH


Poradna Braun cruZer6 Precision

Autor: Ki | Vloženo: 06.07.2013 v 23:08 | Témata: Poradna Braun cruZer6 Precision

Ki

Ki

Hodnocení

Dobrý den, tento produkt je ve vašem hodnocení na nějakém 34.místě a nějaký jiný zastřihovač od Philipse je na 1.místě, dala jsem si srovnání mezi těmito dvěma a ve všem mi vyšel tento lepší. Proto se chci zeptat, podle jakých kritérií se tedy ten Philips umístil nad ním (nechi rýpat, ptám se protože se mezi těmito dvěma rozhoduji, který koupím příteli, který ho schání na zastřihování vousů na strniště). Děkuji za odpověď

 • kaktus

  nováček

  kaktus

  10. července 2013 - Nejlepší odpověď Autor otázky označil tuto odpověď jako nejlepší.

  Nejsem od Heuréky, ale u žebříčku mají napsané: "Žebříček aktuálně nejpopulárnějších produktů je aktualizován denně na základě chování nakupujících a zájmu o jednotlivé produkty", takže z toho je jasné, že nejde o nějaké objektivní zhodnocení, ale o zájem kupujících.

  Jinak mám podobné dilema a asi půjdu do Brauna, mám od něj holicí strojek a jsem vcelku spokojený a jelikož to bude primárně na zastřihávání vousů, tak snad to zvládne lépe :)

  • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne

Tato otázka byla již uzavřena.

Autor otázky byl spokojen s obdrženou odpovědí, proto je otázka uzavřena a nelze na ni dále reagovat. Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku.